donderdag 26 juli 2012

Overzicht nieuwe artikelen voor het najaar

Geschreven door Berthine

Afgelopen weekend hebben we op ons CHA Sneak Peek Blog laten zien wat we dit najaar allemaal nieuw in de winkel zullen krijgen. Hieronder zie je een overzicht van de nieuwe lijnen en artikelen met een link naar het bericht waarin je de afbeeldingen van de lijnen kunt zien.

Merk Lijn Verwachte binnenkomst Link
Bella Blvd Thankful augustus http://creabest-chasneakpeeks.blogspot.nl/2012/07/bella-blvd-thankful.html
Bella Blvd Birthday Boy augustus http://creabest-chasneakpeeks.blogspot.nl/2012/07/bella-blvd-birthday-boy-en-girl.html
Bella Blvd Birthday Girl augustus http://creabest-chasneakpeeks.blogspot.nl/2012/07/bella-blvd-birthday-boy-en-girl.html
Bella Blvd Washi Tape augustus http://creabest-chasneakpeeks.blogspot.nl/2012/07/bella-blvd-thankful.html
Canvas Corp Canvassen september http://creabest-chasneakpeeks.blogspot.nl/2012/07/mixed-media-artikelen.html
Crafter's Workshop templates/maskers augustus http://creabest-chasneakpeeks.blogspot.nl/2012/07/crafters-workshop.html
Dr Martins India Bombay Ink september http://creabest-chasneakpeeks.blogspot.nl/2012/07/mixed-media-artikelen.html
Echo Park Everyday Eclectic augustus http://creabest-chasneakpeeks.blogspot.nl/2012/07/echo-park-paper-everyday-eclectic.html
Fancy Pants Country Boutique augustus http://creabest-chasneakpeeks.blogspot.nl/2012/07/fancy-pants-country-boutique_22.html
Glitz Cashmere Dame september http://creabest-chasneakpeeks.blogspot.nl/2012/07/glitz-cashmere-dame.html
Glitz Yours Truly september http://creabest-chasneakpeeks.blogspot.nl/2012/07/glitz-yours-truly.html
Glitz Hello Friend september http://creabest-chasneakpeeks.blogspot.nl/2012/07/glitz-hello-friend.html
Glitz Joyeux Noël oktober http://creabest-chasneakpeeks.blogspot.nl/2012/07/glitz-joyeux-noel.html
Golden Acryl verf en mediums september http://creabest-chasneakpeeks.blogspot.nl/2012/07/mixed-media-artikelen.html
Heidi Swap Color Magic september http://creabest-chasneakpeeks.blogspot.nl/2012/07/heidi-swap.html
Little Yellow Bicycle Winterings november http://creabest-chasneakpeeks.blogspot.nl/2012/07/little-yellow-bicycle-winterings.html
My Little Shoebox Vintage Shop augustus http://creabest-chasneakpeeks.blogspot.nl/2012/07/my-little-shoebox-vintage-shop.html
My Little Shoebox Notebook augustus http://creabest-chasneakpeeks.blogspot.nl/2012/07/my-little-shoebox-notebook-en-secret.html
My Little Shoebox Cherry Delight augustus http://creabest-chasneakpeeks.blogspot.nl/2012/07/my-little-shoebox-cherry-delight.html
My Little Shoebox Secret Garden augustus http://creabest-chasneakpeeks.blogspot.nl/2012/07/my-little-shoebox-notebook-en-secret.html
Pink Paislee Artisan september http://creabest-chasneakpeeks.blogspot.nl/2012/07/pink-paislee-artisan.html
Pink Paislee Portfolio september http://creabest-chasneakpeeks.blogspot.nl/2012/07/pink-paislee-portfolio.html
Prima Marketing Craftsman augustus http://creabest-chasneakpeeks.blogspot.nl/2012/07/prima-craftsman.html
Prima Marketing Zephyr augustus http://creabest-chasneakpeeks.blogspot.nl/2012/07/prima-marketing-zephyr-en-rondelle_20.html
Prima Marketing Rondelle augustus http://creabest-chasneakpeeks.blogspot.nl/2012/07/prima-marketing-zephyr-en-rondelle_20.html
Prima Marketing Romance Novel augustus http://creabest-chasneakpeeks.blogspot.nl/2012/07/prima-marketing-romance-novel-en-tea.html
Prima Marketing Tea-Thyme augustus http://creabest-chasneakpeeks.blogspot.nl/2012/07/prima-marketing-romance-novel-en-tea.html
Prima Marketing Donna Downey augustus http://creabest-chasneakpeeks.blogspot.nl/2012/07/prima-marketing-donna-downey.html
Prima Marketing Bloemen en embellishments augustus http://creabest-chasneakpeeks.blogspot.nl/2012/07/prima-marketing-bloemen-en.html
Prima Marketing Mixed Media augustus http://creabest-chasneakpeeks.blogspot.nl/2012/07/prima-marketing-mixed-media-artikelen.html
Queen & Co Trendy Tape september http://creabest-chasneakpeeks.blogspot.nl/2012/07/queen-co-trendy-tape.html
Ranger Dylusions september http://creabest-chasneakpeeks.blogspot.nl/2012/07/ranger-deel-2.html
Ranger Distress Stains september http://creabest-chasneakpeeks.blogspot.nl/2012/07/nieuwe-artikelen-van-ranger.html
Ranger Embossing september http://creabest-chasneakpeeks.blogspot.nl/2012/07/nieuwe-artikelen-van-ranger.html
Ranger Melt Art september http://creabest-chasneakpeeks.blogspot.nl/2012/07/nieuwe-artikelen-van-ranger.html
Ranger Stickles september http://creabest-chasneakpeeks.blogspot.nl/2012/07/nieuwe-artikelen-van-ranger.html
Ranger Inkssential Surfaces september http://creabest-chasneakpeeks.blogspot.nl/2012/07/nieuwe-artikelen-van-ranger.html
Ranger Studio Paint september http://creabest-chasneakpeeks.blogspot.nl/2012/07/ranger-deel-2.html
Silhouette Snijmaterialen en meer september http://creabest-chasneakpeeks.blogspot.nl/2012/07/silhouette.html
Simple Stories Harvest Lane augustus http://creabest-chasneakpeeks.blogspot.nl/2012/07/simple-stories-harvest-lane.html
Simple Stories Take a Hike augustus http://creabest-chasneakpeeks.blogspot.nl/2012/07/simple-stories-take-hike.html
Simple Stories Handmade Holiday augustus http://creabest-chasneakpeeks.blogspot.nl/2012/07/simple-stories-handmade-holiday.html
Simple Stories Snap oktober http://creabest-chasneakpeeks.blogspot.nl/2012/07/simple-stories-snap.html
Studio Calico Yearbook september http://creabest-chasneakpeeks.blogspot.nl/2012/07/studio-calico-yearbook.html
Studio Calico Classic Calico II september http://creabest-chasneakpeeks.blogspot.nl/2012/07/studio-calico-classic-calico-ii.html
Teresa Collins Tell your Story augustus http://creabest-chasneakpeeks.blogspot.nl/2012/07/teresa-collins-tell-your-story.html
Teresa Collins Vintage Finds augustus http://creabest-chasneakpeeks.blogspot.nl/2012/07/teresa-collins-vintage-finds.html
Teresa Collins Christmas Cottage augustus http://creabest-chasneakpeeks.blogspot.nl/2012/07/teresa-collins-christmas-cottage.html
Tim Holtz Idea-ology september http://creabest-chasneakpeeks.blogspot.nl/2012/07/tim-holtz-idea-ology.html
Tim Holtz Alterations september http://creabest-chasneakpeeks.blogspot.nl/2012/07/tim-holtz-alterations.html
Tim Holtz Stampers Anonymous augustus http://creabest-chasneakpeeks.blogspot.nl/2012/07/tim-holtz-stempels.html
We R Memory Keepers Washi Tape Dispenser september http://creabest-chasneakpeeks.blogspot.nl/2012/07/winnaars-cha-preview-weekend.html

Ga naar de website van Creabest
Ga naar de webwinkel van Creabest

1 opmerking:

  1. Hoi harde werkers van Creabest, wat geweldig om even op je gemakkie te kunnen kijken wat er allemaal komt,ik heb al een verlanglijstje gemaakt(hihi)! Liefs Jolanda.

    BeantwoordenVerwijderen